RAKTÁRKISÖPRÉS: -20-70%!
Ügyfélszolgálat: 9:00-17:00
+36308559922
vevoszolgalat@marlin.hu
Az új REVROS LT beépített az LT koncepcióval. A könnyű kompozit ház nagymértékben megnöveli az erősség és a tömeg arányt, miközben szilárd keretet biztosít az erőteljes hajtómű számára. A megmunkált alumínium fogantyú simán továbbítja az erőátvitelt a fő hajtóműre. Az Air rotor rendszer 15% -kal könnyebb, mint a kompatibilis rotorok, és jól kiegyensúlyozott, zökkenőmentes csévélést, futást biztosít. Összességében egy nagyon könnyű, erős, finom futású pergető orsót kaptunk.
(A termékleírások és képek a forgalmazóktól kapott, automata folyamatok által naponta frissülő anyagok, melyeknél a tévedésért és elírásért elnézést kérünk, folyamatosan javítjuk. Kérjük, nézd meg a termék nevét, és leírását is, ne csak a kép alapján vásárolj. Ha a termék megnevezése pl. pótdob, dob, vagy tartalék háló, az nem a komplett terméket jelenti, hanem egy alkatrészt a termékhez, akkor is, ha a képen a teljes orsó, vagy merítő látható)
(A termékleírások és képek a forgalmazóktól kapott, automata folyamatok által naponta frissülő anyagok, melyeknél a tévedésért és elírásért elnézést kérünk, folyamatosan javítjuk. Kérjük, nézd meg a termék nevét, és leírását is, ne csak a kép alapján vásárolj. Ha a termék megnevezése pl. pótdob, dob, vagy tartalék háló, az nem a komplett terméket jelenti, hanem egy alkatrészt a termékhez, akkor is, ha a képen a teljes orsó, vagy merítő látható). A feladás 24 órán belül jelzés hétköznapokra vonatkozik, hétvégén nem szállítanak a futárcégek.